Pamukkale Turizm'in İflas Kararı Kaldırıldı

Nurettin Çelik - 24 Nisan, 2019 - 791
Nurettin Çelik

Pamukkale Turizm için İzmir 1. Asliye Ticaret Mahkemesi tarafından verilen iflas kararı, bugün İzmir Bölge Adliye Mahkemesi 17.Hukuk Dairesi tarafından kaldırıldı.

Geçtiğimiz günlerde hakkında iflas kararı çıkan Pamukkale turizm olaya itirzar etmişti. Davacılarında katıldığı toplantılarda 462 alacaklıdan 442'si pamukkale kapanmasın dedi
3 bin civarında çalışanın bulunduğu köklü firma için verilen iflas kararı yapılan incelemeler sonucunda kaldırıldı. 

Ayrıca pamukkale turizm web sitesi üzerinden bu mesajı yayınladı.


"İzmir Bölge Adliye Mahkemesi 17.Hukuk Dairesi tarafından iflas kararının kaldırılması, 3.500 çalışanımız, aileleri, iş ortaklarımız ve yolcularımızdan oluşan tüm Pamukkale Turizm ailesi adına adil bir sonuç olmuştur.

57 yıldır olduğu gibi, ülke ekonomimize istihdam sağlamak ve yolcularımızı sevdiklerine ulaştırmak üzere, aynı sorumluluk bilinci ile çalışmayı sürdüreceğiz.

Bu süreçte bizlere mesajları ile destek veren sadık ve sevgi dolu tüm yolcularımıza, görevlerini yaparken profesyonelliklerinden taviz vermeyen sabırlı ve güler yüzlü çalışanlarımıza, Pamukkale Turizm ailesine verdikleri destekten bir an bile tereddüt etmeyen güvenilir iş ortaklarımıza, sektör mensuplarına, basın mensuplarına, ülkemizin adil ve sağduyulu tüm hukukçularına, bizlerle henüz seyahat etme imkanı bulamamış olmalarına rağmen sevgileri ile moral veren herkese, yürekten teşekkürler.

Amacımız 57 yıldır olduğu gibi bugün de, yolcularımızdan aldığımız güç ile daima “Keyifli Yolculuk”ları daha çok insanımıza ulaştırmak üzere, yolumuza çok daha sağlam adımlarla devam etmektir."


Related Articles

Business

Metro Turizm Konya, filosunu Mercedes-Benz otobüslerle güçlendiriyor

By. Nurettin Çelik15 Temmuz, 2018954
Business

Mercedes Benz Yılın İlk Teslimatını Yaptı.

By. Nurettin Çelik08 Ocak, 2021525
Business

Şehirlerarası Otobüslerde Kulaklık Ve İkram Kalkıyor mu ?

By. Nurettin Çelik13 Eylül, 20181649