Mercedes Benz Teslimatları Hızla Devam Ediyor

Nurettin Çelik - 08 Haziran, 2018 - 332
Nurettin Çelik
23.05.2018
Sena Tur’a iki adet Tourismo 15!


Mercedes-Benz Türk bayii Has İstanbul tarafından Sena Turizm’e satışı gerçekleştirilen 2 adet Mercedes-Benz Tourismo 15 RHD, Sabri Ünver’e teslim edildi. Teslimat sırasında Sena Turizm yetkilileri, Mercedes-Benz markasına güvendiklerini ve kârlı bir yatırım yaptıklarını vurgulayarak; Tourismo’yu sahip olduğu yakıt tasarrufu ve yüksek konfor özellikleri nedeniyle tercih ettiklerini belirttiler.
Sena Turizm Yeni Tourismo
 

25.05.2018
Tourismo 16 teslimatları hızla devam ediyor!


Mercedes-Benz Türk bayii Hasmer Düzce tarafından Çağdaş Güven’e satışı gerçekleştirilen 1 adet Mercedes-Benz Tourismo 16 RHD, Satılmış Kalkan’a teslim edildi. Teslimat esnasında, yeni Tourismo’ların üstün yakıt performansına ve sorunsuz sürüşüne vurgu yapıldı. Ayrıca Mercedes-Benz otobüslerinin sahip olduğu yüksek ikinci el fiyatının alıcıları ikna eden diğer önemli bir unsur olduğu üstünde de duruldu. Çağdaş Güven yetkilileri bu işbirliğinden duydukları mutluluğu dile getirdiler.
Çağdaş Güven Turizm Yeni Tourismo Lansman

 

31.05.2018
Öz Erciş Seyahat’in tercihi de Tourismo 16’dan yana!


Mercedes-Benz Türk bayii Hassoy tarafından Öz Erciş Seyahat’e satışı gerçekleştirilen 1 adet Mercedes-Benz Tourismo 16 RHD, Hakan Yiğit’e teslim edildi.  Tourismo otobüsleri şehirlerarası ulaşımın tercih edilen markası olmaya devam ediyor. Teslimat töreni esnasında, teknolojik donanımları ve sarsılmaz kalitesiyle rakiplerinden ayrışan  Tourismo’nun gelişmiş özelliklerine ve ferah iç dizaynına ayrıca vurgu yapıldı.
Erciş Seyahat Yeni Tourismo

Related Articles

Business

Türkiye’de üretilen her 2 otobüsten biri Mercedes-Benz

By. Nurettin Çelik04 Şubat, 2020254
Business

Bir Seyahat Devi Daha Konkordato İlan Etti

By. Nurettin Çelik28 Ekim, 2018241
Business

Ulusoy Ulaşım iflas etti

By. Nurettin Çelik20 Şubat, 2019379